ДАІ запрошує до участі у Загальнонаціональному Форумі з питань безпеки дорожнього руху

ДАІ запрошує громадськість до участі в роботі Загальнонаціонального Форуму з питань безпеки дорожнього руху. Основна мета заходу – приведення законодавства у сфері безпеки дорожнього руху до європейських стандартів, започаткування нових форм і методів профілактики аварійності.

З метою вирішення проблем безпеки дорожнього руху Державтоінспекція МВС України проводить значну роботу, спрямовану на запобігання дорожньо-транспортних пригод та зниження тяжкості їх наслідків. Однак, на сьогодні стан безпеки дорожнього руху залишається складним та таким, що викликає серйозне занепокоєння. Україна безперервно втрачає своїх громадян та значні матеріальні ресурси.

Майже 80% автопригод з потерпілими стається з вини водіїв, ще понад 14% – з вини пішоходів, що є наслідком низького рівня дорожньої культури. Вочевидь, впливати на дисциплінованість учасників дорожнього руху лише одними адміністративними методами є малоефективним. Будь-яке посилення відповідальності не формує в учасників дорожнього руху повагу до закону та не збільшує їх довіру до працівників Державтоінспекції.

У той же час у громадян є чимало пропозицій щодо поліпшення взаємовідносин між працівниками ДАІ та водіями, ефективності організації дорожнього руху в столиці та регіонах, змін до законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, використання нових форм і методів профілактики аварійності тощо.

Разом з тим, як відзначається в доповіді Комісії ООН з питань глобальної безпеки дорожнього руху: «Дорожня безпека – це сфера колективної відповідальності урядів і широкого кола організацій та громадськості».

З огляду на викладене, за ініціативою начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка та ряду громадських організацій, які працюють у сфері безпеки дорожнього руху, у першій декаді червня 2014 року планується проведення Загальнонаціонального форуму з питань безпеки дорожнього руху за участю широкого кола державних інституцій, профільних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, провідних наукових закладів та громадськості.

Організація такого Форуму потребує консолідації спільних зусиль, тому просимо на електронну адресу andrey_n_a@ukr.net надати пропозиції щодо:

– участі в роботі Організаційного комітету з підготовки Форуму (до 15.04.2014/.);

– питань для обговорення на Форумі (до 15.05.2014).

Додаткова інформація буде розміщуватися на сайті Департаменту ДАІ та організацій учасників Форуму.

Джерело: ДДАІ МВС України

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved