Як заохотити клієнтів та співробітників користуватись велосипедом

Компанії та організації все більше уваги звертають на те, яким чином  підвищити якість обслуговування клієнтів та покращити умови праці для своїх співробітників. Зміни у способах пересування працівників на роботу, з роботи та для виконання своїх службових обов’язків, можуть допомогти зекономити час та кошти як для працівників, так і для роботодавців. Також відомо, що покупці-велосипедисти, в середньому, витрачають більше часу та грошей на покупки на місцевих торгівельних майданчиках. Такі зміни також мають позитивні наслідки для здоров’я, соціальних та екологічних умов життя громади в цілому. Поширення велосипеда як міського транспорту має саме такі наслідки. Він є зручних засобом пересування містом на відстані до 10 км.

Є багато засобів як роботодавці можуть сприяти використанню велосипеда своїми працівниками. Серед них, забезпечення високоякісних умов для паркування велосипеда та інші зручності, як то душ та камери схову.

Фото: Сергій Макітрук

Фото: Сергій Макітрук

Вивчивши кращі приклади іноземного досвіду, Асоціація велосипедистів Києва підготувала цю довідку, в якій ми сподіваємося дати відповіді на найпоширеніші запитання та допомогти компаніям та установам забезпечити якісні умови для своїх працівників та клієнтів-велосипедистів при мінімальних витратах.

Download (PDF, 871KB)

В офісі Асоціації велосипедистів Києва можна отримати друковану версію. Додатково підготовлено лист для керівництва компаній, який містить головні аргументи на користь облаштування велопарковок.

_____________________________

Документ вільний для поширення. При використанні будь-яких елементів публікації посилання на АВК та першоджерело є обов’язковим. Матеріали підготовлено Асоціацією велосипедистів Києва в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищення якості національної та місцевої політики розвитку велосипедного транспорту в українських містах.

Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу, Європейської федерації велосипедистів та Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. За зміст публікації повну відповідальність несе Асоціація велосипедистів Києва. Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

 

Більше інформації про проект:

Ксенія Семенова

Координаторка національної роботи, ГО “Асоціація велосипедистів Києва”

ksenia.semenova{a}avk.org.ua || +38 (067) 253 1843

http://avk.org.ua || http://www.velotransport.info

2 total comments on this postSubmit yours
  1. “Він є зручних засобом пересування містом на відстані до 10 км.” – чьос. щойно, як завжди проїхав 15 км+ на роботу, при цьому я жирний алкаш, і це по голсієвським і печерським пагорбам, і нічо, цілком комфортно. зручно їхати до 30 км, тобто на роботу можна їздити з будь-якої точки києва в будь-яку точку Києва

    • Ви порівнюєте себе, дорослого чоловіка, з можливими іншими користувачами велосипеда: жінками, людьми похилого віку, дітьми.
      “До 10 км” – це максимальна оптимальна відстань, яку людина щодня може долати на велосипеді, згідно з дослідженнями.
      Але це, звісно, не забороняє вам їздити щодня по 15+ в один бік. Просто таких, як ви, небагато, і масового використання велосипеду у місті не досягнути, якщо пропонувати долати відстані понад 10 км.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved