У Криму розвиватимуть велоінфраструктуру

Проект передбачає створення велосипедної інфраструктури: велосипедних парків, маршрутів, проведення спортивних заходів, установку велосипедних парковок і вело-кафе із зоною Wi-Fi на території Криму.

13 грудня відбулася прес-конференція міністра освіти і науки, молоді та спорту АРК Наталії Гончарової, голови Молодіжного уряду при Голові Ради міністрів АРК Костянтина Пасічника та голови громадської організації “Фрірайт” Анрі Канунова.

В рамках прес-конференції за підтримки кримського освітнього відомства головою Молодіжного уряду АРК та головою ГО “Фрірайт” був підписаний Меморандум про співробітництво з реалізації проекту створення велосипедної інфраструктури, що передбачає створення велосипедних парків, розробку велосипедних маршрутів, проведення спортивних заходів, установку велосипедних парковок і вело-кафе із зоною Wi-Fi на території Криму. Такі дії покликані сприяти розвитку велоспорту та залучати населення автономії до занять спортом і пропаганді здорового способу життя.

Міністр підкреслила, що профільне відомство підтримує підписання Меморандуму: “Кому, як не Молодіжному уряду співпрацювати з даною громадською організацією, діяльність якої спрямована в чому на молодь?”.

Наталія Гончарова також повідомила, що Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Міністерством курортів і туризму Автономної Республіки Крим, Республіканським комітетом з лісового і мисливського господарства Автономної Республіки Крим спільно з громадської організації “Фрірайт” вже розроблений і затверджений паспорт велосипедної траси, який став першим в Україні. Траса пролягає вздовж Місхорській стежки.

За матеріалами mon-ark.gov.ua

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved