Харків велосипедний. Перспектива Є

22 листопада 2013 року за ініціативою громадської організації «Товариство учасників руху» та Федерації велосипедистів Харківської області в Харківському національному університеті будівництва та архітектури  пройшла конференція, присвячена перспективам розвитку велосипедного руху і велосипедної інфраструктури. У конференції взяли участь викладачі та студенти харківських вузів, представники органів місцевого самоврядування, проектних інститутів, активісти велосипедного руху та громадські діячі.

Практично всі учасники конференції підтримали ініціативу щодо необхідності розроблення у місті Харкові Концепції розвитку велосипедного руху і велосипедної інфраструктури. Ними також були оприлюднені конкретні пропозиції до майбутньої Концепції та механізми її реалізації. Зокрема, виступаючи перед присутніми, віце-президент ГО «Товариство учасників руху» Віктор Козоріз висловив пропозицію щодо створення у Харкові велосипедних центрів, які б займалися популяризацією велосипедного транспорту серед мешканців міста та навчали їх велосипедної їзди і правилам дорожнього руху. Такі центри також могли б надавати харків’янам і гостям міста послуги велопрокату та велосервісу. Цю ідею підтримав і голова Федерації велосипедистів Харківської області Олександр Заярін, який запропонував створити велоцентр у Лісопарку, куди вже зараз приїздить багато велосипедистів.

Під час роботи конференції було презентовано україномовний варіант німецького посібника ЕРА з організації руху велосипедного транспорту та зміни до Державних будівельних норм «Вулиці та дороги населених пунктів», які стосуються організації велосипедного руху й набрали чинності з 1 листопада ц.р.

Учасники ухвалили резолюцію конференції. Матеріали конференції будуть видані окремою збіркою.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved