У Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури Донецька додали три маршрута

Концепція розвитку велосипедної інфраструктури Донецька доповнилася трьома новими маршрутами, а протяжність запланованих велосипедних доріг збільшилася на 23 км.

Зміни до Концепції були внесені Головним управлінням благоустрою та комунального обслуговування Донецької міської ради на підставі пропозицій, які надійшли від велосипедистів міста.

Нагадаємо , в червні 2013 року проект Концепції був опублікований, а Управління зі зв’язків з громадськістю Донецької міськради ініціювало проведення консультацій з теми розвитку велосипедної інфраструктури. Більше двох місяців йшов прийом пропозицій і коментар, як від окремих громадян, так і від громадських організацій. Процес прийому, систематизації та аналізу пропозицій від громадян координувала Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України».

На круглому столі за підсумками обговорення Концепції, яке пройшло у міській раді в серпні, представниками велосипедних організацій були озвучені пропозиції про доповнення Концепції необхідними маршрутами. У той же час, від ДОО «Комітет виборців України» було направлено офіційний лист до ГлавУБіКо з проханням дати доручення розробнику Концепції внести необхідні зміни в документ з урахуванням пропозицій, що надійшли і опублікувати вдосконалений текст Концепції.

«З одного боку, велосипедисти нашого міста провели колосальну роботу, проаналізувавши передбачувані маршрути і надіславши свої доповнення та зауваження. Це хороший показник активності та небайдужості громадян. З іншого боку, влада продемонструвала не тільки дотримання процедур, а й готовність дійсно чути голоси велосипедистів і враховувати їх потреби», – вважає керівник напрямку захисту прав та інтересів громадян ДОО «КВУ» Тетяна Дурнєва.

У Концепцію додалися нові маршрути, що з’єднують Ленінський і Куйбишевський райони, Пролетарський і Будьонівський райони з центром міста, а маршрут «Ленінський» дійде тепер до озера Кірша, що допоможе велосипедистам потрапити в місце з гарною інфраструктурою для відпочинку. Повний текст зміненої Концепції та карта-схема велосипедної інфраструктури доступні на сайті ГлавУБіКо.

Наступний етап – підготовка проекту рішення Донецької міської ради «Про затвердження Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Донецьку» і винесення його на сесію міськради для затвердження.

Нагадаємо, рік тому, у вересні 2012 року, Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» розпочала проведення адвокаційної кампанії з надання жителям Донецька права безпечно і комфортно користуватися велосипедним транспортом.

Джерело: ngo.donetsk.ua – Портал неполітичних новин

zp8497586rq

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved