У Львові завершився Європейський тиждень мобільності

«В неділю 22 вересня у Львові завершився Європейський тиждень мобільності, що відбувався в нашому місті вже вчетверте. Розпочався Тиждень вимірюванням забруднення повітря, що було однією з вимог до заходів у 2013 році, адже цьогорічна тема була: «Чисте повітря — це ваш хід». І, як виявилося, саме автомобільний транспорт є одним з двох найбільших чинників забруднення повітря в місті. Міська екологічна лабораторія, яка проводила заміри повітря, виявила, що всього лише за 400 метрах від Ратуші якість повітря вдесятеро гірша,  аніж на площі Ринок, і все саме через величезну кількість автотранспорту.

EMW2013 Lviv

В наступні дні спільно з компанією МТС та Асоціацією енергоефективних міст України ми проводили лекції та презентації для старшокласників і студентів. У п’ятницю у Центрі міської історії відбулася конференція «Мобільність в Україні», на яку завітали представники з декількох міст України, зокрема з Луцька, Дніпропетровська, Донецька, Тернополя, Одеси та інших. В межах конференції учасники обговорили важливі питання, розповіли про ситуацію у їхніх містах та ознайомилися з проектами міської мобільності у Львові. Після обіді відбулася поїздка новим трамваєм та відвідини центру керування рухом, а під вечір учасники мали змогу протестувати нові велодоріжки на вулиці Липинського.
%%anc%%

Найбільш насиченою програма ЄТМ була на вихідних: дитячі змагання, веломода, 25-тикілометровий веломарафон вулицями міста та кінофестиваль Ровер.

Дем’ян Данилюк, координатор Європейського тижня мобільності у Львові

Більше фотографій на сайті організаторів

Джерело: сайт ЄТМ у Львові

zp8497586rq

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved