Асоціація велосипедистів Києва запустила соціальну рекламу велосипедного Києва

Цими днями у Києві з’явилися перші біл-борди та сіті-лайти із зображенням Богдана Хмельницького та Батьківщини-Матері з велосипедами.

Член Ради Асоціації велосипедистів Оля Соловей розпочала роботу над соціальною рекламою навесні цього року, опитавши близько 500 людей про те, з чим у них асоціюється велосипед. Ця інформація була потрібна, аби зрозуміти, який меседж треба вкладати до соціальної реклами.

Більшість з цих людей не їздили на велосипеді у момент опитування – це була цільова аудиторія цього року.

Потім Оля звернулася до різних організацій, які займаються рекламою, з проханням зробити макети соцреклами. Асоціації найбільше сподобалася реклама компанії >Strela, у якій вони обігрують використання велосипедів відомими київськими пам’ятниками.

Асоціація велосипедистів Києва висловлює свою величезну подяку Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ за надання грошей на друк та поклейку соцреклами.

Тим не менш, через деякі труднощі рекламу не було розміщено у запланований термін – на початку вересня. Тому вона з’явилась ліше у середині вересня, коли особливо цього року здається, що велосипеди уже час ховати на зиму. Також, як бачите, трошки не пощастило з погодою.

Передбачаючи питання багатьох, чому “Київ – велосипедне місто”, Асоціація пояснює:

Це – наше бачення Києва через кілька років, яке наразі поки що не відповідає реальності. З опитування нам стало зрозуміло, що багато людей не сприймають велосипед як вид транспорту для Києва, для них це дитячі забавки і тимчасово.

Ми ж хочемо показати, що це не так. Ми хочемо підняти це питання для тих людей, які досі не замислювалися над цим і наштовхнути їх на думку, що Київ буде велосипедним містом.

Особисто ми це знаємо і віримо, а головне – ми над цим працюємо.

А ще ми плануємо знайти ще гроші на друк та поклейку і поновити цю соціальну рекламу навесні, коли усе велосипедне літо буде ще попереду.

Сподіваємо, це нагадає тим, хто про це не замислювався: ніколи не пізно міняти свої звички і ставати велосипедистом!

 

Джерело: Асоціація велосипедистів Києва

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved