Видано переклад німецьких рекомендацій з організації руху велосипедного транспорту

У вересні 2013 року завершено переклад з німецької та друк публікації “Рекомендації з організації руху велосипедного транспорту” (ERA). Документ узагальнює досвід та рекомендації німецьким містам щодо планування та пошуку оптимальних рішень організації руху велосипедистів у містах. Окремі міста Німеччини обрали ці рекомендації обов’язковими при плануванні велоінфраструктури, в інших містах, документ носить інформаційно-дорадчий характер.

Переклад матеріалу ставить за мету поширювати успішні європейські практики та досвід у плануванні та проектуванні інженерних рішень, безпечних та зручних для велосипедистів. Документ узагальнює основний досвід та напрацювання у сфері планування та будівництва велосипедної інфраструктури у Німеччині. Ці рекомендації мають на меті допомогти інженерам та архітекторам, які прагнуть подальшого розвитку велосипедного транспорту в Україні.

Публікація доступна в електронному вигляді, друковану версію можна отримати в офісі Асоціації велосипедистів Києва, або замовити пересилку поштою, написавши запит на пошту semenova {a} velotransport.info. Також друкований варіант документу буде доступний усім учасникам та учасницям міжнародної конференції “Велофорум-2013”.

Переклад та друк матеріалу виконано в рамках проектів “Кліматично сприятлива мобільність в українських містах” та “Консультування міських адміністрацій приймаючих міст ЄВРО-2012” Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Матеріал опубліковано з дозволу Науково-дослідницького товариства доріг і транспорту, м, Кельн, Німеччина (FGSV). Авторською та оригінальною версією вважати таку, що доступна у видавництві FGSV, Весселінгер штрасе 17, 50999 Кельн, www.fgsv-verlag.de. Цей переклад було виконано з дозволу, але без затвердження з боку FGSV; FGSV не несе відповідальності за використання інформації, наданої у цій публікації.

© 2011 Науково-дослідницьке товариство доріг і транспорту, Кельн, Німеччина

Всі права застережено. Жодна частина цієї публікації не може бути передрукована, викладена у системах пошуку інформації, або передана у будь-якій формі або будь-якими засобами, електронними, механічними, копіюванням, аудиозаписом або іншим чином, без попередньої письмової згоди Науково-дослідницького товариства доріг і транспорту.

Download (PDF, 25.36MB)

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved