У Києві відновлено роботу над розробкою веломережі для пілотного району

24-26 липня 2013 року у Києві відбувся воркшоп зі створення концепції веломережі Дарницького району – так званий “Проект Старт”, метою якого є створити безпечні та комфортні умови для проїзду велосипедистів у всьому районі, а також вивчити нюанси роботи в Києві і поширити досвід на наступні райони та на все місто при подальшій велороботі.
Best casino game online
У воркшопі, що тривав три дні, взяли участь представники Асоціації велосипедистів Києва, Київської міської державної адміністрації та її департаментів, Німецького бюро технічної співпраці GIZ, архітектори та інженери. Експертами, що керували воркшопом, є німецькі проектанти з Дрездена Мануель Штефан та Олександр Нестеровський, а представники GIZ мають подібний досвід при проектуванні веломережі Львова.

Робота в групах (Фото: Марина Вечірня)

Робота в групах (Фото: Марина Вечірня)

Під час першого дня (середа) учасники воркшопу проїхали по дорогах та велодоріжках Дарницького району та проаналізували їх. У наступні дні (четвер та п”ятниця) група працювала над створенням карти точок призначення та відправлення, поєднаних бажаними (прямими) лініями, а потім шукала варіанти поєднання цих ліній на існуючу мережу доріг та вулиць. Перші результати роботи планується представити адміністрації та мешканцям міста протягом Європейського тижня мобільності у Києві, який відбудеться 16-22 вересня 2013 року.

Перші результати роботи воркшопу, які зараз готуються в електронному вигляді

Перша версія карти веломаршрутів Дарницього району, карта зараз готується в електронному вигляді. Суцільна лінія позначає головні, першочергові напрямки, пунктирна – другорядні напрямки руху велосипедистів.

У своїй роботі учасники керуються німецькими стандартами велосипедної інфраструктури ЕRA.

Цікавим висновком роботи стала невідповидність наявних велодоріжок у Дарницькому районі (вул. Здолбунівська, пр. Бажана) пріорітетним напрямкам, у яких існує потреба. Існуючі велодоріжки йдуть уздовж гілки метро або через промислову зона, у той час, за результатами воркшопу, з'ясувалось, що пріоритетом для велосипедистів є рух від місць проживання до станцій метро, міської електрички та у бік Ленінградської площі.

Наступний воркшоп заплановано на 14-16 серпня 2013 року.

765qwerty765
2 total comments on this postSubmit yours
  1. Тут бы имеющиеся в нормальное состояние привести, а уже потом развивать дальнейшие. Вот история моей переписки с Дарницкой администрацией. http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sbaydachny/a113536

  2. Молодцы! Давно нужно было этим заняться!

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved