Перші велоінфраструктурні об’єкти з’явились у Сімферополі

Молодіжним урядом при Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим наприкінці квітня в рамках навчального курсу Програми сприяння парламенту II Центру законодавчих ініціатив при Верховній Раді Автономної Республіки Крим було презентовано проект Концепції розвитку велотранспорту у м. Сімферополь.

E`skiz-osnovnyih-predpolagaemyih-velomarshrutov-po-gorodu-Simferopol

Активна співпраця у даному напрямку з Сімферопольською міською радою вже принесла певні результати. За дорученням Сімферопольського міського голови Віктора Агеєва у місті почалась активна робота з облаштування велопарковок біля автостоянок, які знаходяться під охороною, а також поруч з крупними торгівельними центрами та магазинами за їх власний кошт. Перша велопарковка вже створена, і знаходиться біля автопарковки на проспекті Гагаріна, у районі Привокзальної площі залізничної станції «Сімферополь» і має такий вигляд:

bike rack Simferopol

Останнім часом у Сімферополі проводиться активна робота з оптимізації руху автотранспорту на центральних вулицях міста з метою зменшення його кількості, збільшення рівня безпеки руху та покращення екологічної ситуації.

На думку начальника Управління ДАІ ГУ України в АР Крим Володимира Загинайло у м. Сімферополь існує реальна можливість створення доріжок для руху велосипедистів, зокрема на вулицях, які  незабаром зроблять із одностороннім рухом.

Наразі Молодіжним урядом разом із Сімферопольською міською радою ведеться розробка веломаршруту «Здоров’я» з урахуванням потреб велосипедистів для безпечного руху. Даний маршрут пролягатиме уздовж русла р. Салгір із правого боку, а лівий залишиться для пішоходів.

bike trail Simferopol

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved