Міжнародна конференція "Безпека пішоходів та велосипедистів": прийом тез доповідей

З 19 по 22 червня 2013 року в Києві проходитиме Міжнародна конференція «Безпека пішоходів і велосипедистів». Організатори заходу –  Міжнародна організація з безпеки дорожнього руху (La Prevention Routiere Internationale, PRI) та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація безпеки дорожнього руху».

Участь у  Міжнародній конференції з проблем безпека пішоходів і велосипедистів візьмуть провідні фахівці з усього світу. Варто також зазначити, що вперше за понад 50-ти літню історію існування, PRI проводить свій захід на пострадянському просторі.

Мета Конференції – звернути увагу суспільства на необхідність забезпечити безпеку пішоходів і велосипедистів, як найбільш незахищену категорію учасників дорожнього руху, почати активні дії з реалізації заходів, спрямованих на їх захист, і сприяти досягненню цілей Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, оголошеного ООН на 2011 – 2020 роки.

До 15 квітня 2013 року організатори приймають тези доповідей усіх бажаючих виступити на конференції. Вітаються ті доповіді, які містять тематичні дослідження у сфері безпеки пішоходів і велосипедистів. Детальніше про вимоги та умови участі читайте на сайті Міжнародної конференції “Безпека пішоходів і велосипедистів”.

Конференція кидає виклик дослідникам, практикам і політикам – робити внесок у впровадження більш безпечних систем для пересування пішоходів і велосипедистів. Ця тема не обмежує увагу до цього питання лише читанням доповідей на конференції. Її завдання – заохочувати доповідачів до вивчення практичних результатів впровадження безпечних систем дорожнього руху.

zp8497586rq
zp8497586rq

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved