Маркетингова кампанія велотранспорту: приклад Мюнхена

У 2010 році німецьке місто Мюнхен розпочало п'ятирічну кампанію популяризації велосипеда як міського транспортного засобу. Основною метою кампанії є збільшити кількість велосипедистів та велосипедисток та підвищити безпеку пересування велосипедом у місті.

Для цього місто вже провело безліч заходів для різних цільових груп (дорослі, діти, молодь). Особливістю кампанії став конкурс на “велосипедну зірку” міста, у результаті якого у всьому місті з'явились плакати із зображенням велосипедистів-мешканців Мюнхена. Таким чином, організатори забезпечили залученність населення та краще усвідомлення, що велосипед – це транспорт для кожного.

Також організатори співпрацюють з місцевими магазинами, індустрією моди, проводять навчання та перевірку знань ПДР у школах, надають доступ до безкоштовних точок велотехогляду та друкованої корисної для велосипедистів у місті інформації.

Варто зазначити, що вартість кампанії складає 0,6 євро на 1 мешканця на рік. Проте організатори застерігають, що маркетингові кампанії не можуть замінити інфраструктурних прокращень, а мають лише доповнювати та сприяти зміні поведінки мешканців.

Детальніше про кампанію, у презентації нижче.

Download (PDF, 8.43MB)

zp8497586rq
zp8497586rq

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved