Міжнародна конференція з розвитку велосипедного туризму (Нант, Франція)

Фото: Європейська федерація велосипедистів

У вересні цього року, у місті Нант (Франція) пройде перша міжнародна конференція, присвячена розвитку мереж EuroVelo, Greenways та велосипедного туризму в цілому. Організатори конференції сподіваються, що подія сприятиме поширенню знань про те, як розвивати інфраструктуру для велосипедного туризму.

Об’єднуючи досвід та знання експертів з європейських інституцій та у сфері велотуризму, ключові теми будуть охоплювати питання отримання доступу до фінансування ЄС для велотуризму і як найкращим чином популяризувати велосипедні маршрути.

“Велосипедний туризм – величезний зростаючий ринок в Європі. Вважається, що лише мережа EuroVelo після створення всіх маршрутів сприятиме надходженню близько 5 млрд. євро в економіку ЄС “, говорить координатор мережі EuroVelo Адам Бодор. Планується, що мережа включатиме 70 000 кілометрів велосипедних маршрутів, що охоплять всю Європу.

На конференції будуть представлені доповіді експертів в області велосипедного туризму, а також доповідачів з Європейської комісії. Серед спікерів заявлено Гілберта Перрена, президента Європейської асоціації Greenways, і Бернарда Енсінка, генерального секретаря Європейської федерації велосипедистів.

Для тих, кого цікавить більш практичний досвід, конференція також пропонує інтерактивні семінари на теми: просування сайту і використання соціальних мереж, маркетинг, нішеві ринки і моніторинг проектів.

«Ця конференція стане прекрасною нагодою отримати нові знання. Кращі фахівці розкажуть які практики працюють, і дізнаєтеся, як залучати більше велосипедних туристів та створювати велосипедні маршрути “, додає Бодор.

Конференція відбудеться 26 вересня в Нанті, Франція. Детальніше про програму та умови участі читайте на сайті Європейської федерації велосипедистів.

Джерело: Європейська федерація велосипедистів

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved